Turkish

ALAÇATI POCKET GUIDE

ALAÇATI POCKET GUIDE

Alaçatı Turizm Derneği’nin 9 yıldır yayınladığı ilk süreli yayını “Alaçatı Pocket Guide”rehberi bu yıl dolu dolu içeriği ve tekil tatilciye yön veren rehber olma özelliği ile hız kesmeden yoluna devam ediyor. Özel ve farklı bir tatil arayanların içinde herşeyi bulabilecekleri başucu rehberi durumuna gelen Alaçatı Pocket Guide,  “Pegasus Mondial” çalışma ekibi tarafından hazırlanmıştır. Proje Alaçatı Turizm Derneği işbirliği ile Çeşme Belediyesi tarafından desteklenmiş ve sosyal medya paylaşımları ile gücünü görünür şekilde artırmıştır.

“Alaçatı Hakkında Herşey” sloganı ile “Alaçatı Pocket Guide”, Alaçatı’nın en özel otellerini, yeme-içme restoranlarını, yöresel tatlarını, gezilecek, görülecek, ziyaret edilecek yerlerini, alışveriş ve tarihini, eskiden günümüze gelişimini, takvimleşmiş etkinliklerini ve burada yapılabilecek aktiviteleri kendine has anlatımı ve sunumu ile bu yıl yine tatil severler ile buluşturmuştur.

 Alaçatı Rehberi Türkçe- İngilizce olarak 30.000 Adet basılmış ve bölgede tüm otel, restoran, Beach ve tüm işletmeler de ücretsiz dağıtılmıştır.  Yurt içi ve yurt dışı turizm fuarlarında yapılan katılımlar ile kitap yerli/yabancı turist ve yatırımcılar ile buluşma imkanı sunulmuştur.

Alaçatı Pocket Guide’a buradan erişebilirsiniz.